Lietuvos bioetikos komitetas
Lithuanian Bioethics Committee
Į pradžią
 
English
Vertikalus meniu

 
 


 

Mykolo Romerio universiteto magistrantai domėjosi bioetikos aktualijomis

Vasario 25 d. Mykolo Romerio universiteto Sveikatos politikos ir vadybos programos magistrantūros studentams buvo surengti užsiėmimai Lietuvos bioetikos komitete, atsakingame už žmogaus teisių ir jo orumo apsaugą sveikatos priežiūros sistemoje.

Su Sveikatos teisės ir etikos dalyką studijuojančiais magistrantais bendravo bei praktine patirtimi dalijosi  komiteto l. e. direktorės pareigas A. Čekanauskaitė ir kiti vadovaujantys darbuotojai. Susitikimo metu daugiausia buvo kalbama apie bendravimo kultūros svarbą - tiek tarp gydytojo ir paciento, tiek tarp pačios organizacijos narių, pristatytos medikų veiklai aktualiausios rekomendacijos, apimančios bioetikos klausimus.

Šiuolaikinės sveikatos priežiūros kontekste dažnai kyla moralinių problemų (susijusių su pacientų informuotu sutikimu, konfidencialumu, nėštumo nutraukimu, gyvenimo pabaigos sprendimais, biomedicininiais tyrimais, prievartiniu gydymu, audinių ir organų transplantacija, ribotų sveikatos sistemos resursų paskirstymu ir pan.), tad bioetikos aktualijas pravartu išmanyti visiems sveikatos mokslus pasirinkusiems studentams.

Susitikimo akimirka


     Paskutinis atnaujinimas: 2020-03-02 11:51:07
 
Adresas:Algirdo g. 31, LT-03219, Vilnius

Tel. (8 5) 212 45 65, faks. (8 5) 260 86 40
El. paštas: lbek@bioetika.sam.lt

Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys apie Lietuvos bioetikos komitetą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 188710595

Į viršų 

  © Lietuvos bioetikos komitetas.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web.