Lietuvos bioetikos komitetas
Lithuanian Bioethics Committee
Į pradžią
English
Vertikalus meniu

Paieška svetainėje:
 Naujienų prenumerata
Užsiprenumeruokite ir sužinokite
naujienas pirmieji!  


PRANEŠĖJŲ APSAUGA

Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymas

Įstatymas įtvirtina asmenų, pateikusių informaciją apie pažeidimą įstaigoje, su kuria juos sieja ar siejo tarnybos ar darbo santykiai arba sutartiniai santykiai, apsaugos mechanizmą. Įstatymas taip pat nustato apie pažeidimus įstaigose pranešusių asmenų teises ir pareigas, jų teisinės apsaugos pagrindus ir formas, taip pat šių asmenų apsaugos, skatinimo ir pagalbos jiems priemones, siekiant sudaryti tinkamas galimybes pranešti apie teisės pažeidimus, keliančius grėsmę viešajam interesui arba jį pažeidžiančius, užtikrinti tokių pažeidimų prevenciją ir atskleidimą.

Dėl Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo įgyvendinimo

Lietuvos bioetikos komiteto direktorės 2021 m. sausio 27 d. įsakymas Nr. V-1 „Dėl informacijos apie pažeidimus Lietuvos bioetikos komitete teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo"

Informacijos apie pažeidimus Lietuvos bioetikos komitete teikimo tvarkos aprašas

Lietuvos bioetikos komitete veikiančiu vidiniu informacijos apie pažeidimus teikimo kanalu informaciją turi teisę pateikti asmuo, kurį su komitetu sieja ar siejo tarnybos ar darbo santykiai arba sutartiniai santykiai (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos, savanorystės ir pan.).

Kontaktai pranešėjams:  [email protected]

Pranešimo apie pažeidimą forma*
Pranešimo nagrinėjimo schema


Pastaba.  Jeigu pateikdamas pranešimą apie pažeidimą pageidaujate gauti pranešėjo statusą, pagal Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymą Jūsų pateikta informacija bus perduodama Generalinei prokuratūrai pranešėjo statuso klausimui išspręsti.

 

*Pranešimas apie pažeidimą gali būti pateiktas ir laisva forma, tačiau tokiu atveju privaloma nurodyti, kad pranešimą teikiate vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Pranešėjų apsaugos įstatymu. Taip pat turite nurodyti, ar teikdamas pranešimą pageidaujate gauti pranešėjo statusą


     Paskutinis atnaujinimas: 2022-06-14 11:51:53
Adresas: Studentų g. 45A, LT-08107, Vilnius

Tel. (8 5) 212 45 65, faks. (8 5) 260 86 40
El. paštas: [email protected]

Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys apie Lietuvos bioetikos komitetą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 188710595

Į viršų 

  © Lietuvos bioetikos komitetas.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web.