Lietuvos bioetikos komitetas
Lithuanian Bioethics Committee
Į pradžią
 
English
Vertikalus meniu

 
 


 
STRATEGINIAI TIKSLAI
 
1. Atsižvelgiant į 2011 m. atlikto vartotojų pasitenkinimo Lietuvos bioetikos komiteto teikiamomis paslaugomis tyrimo rezultatus, gerinti Lietuvos bioetikos komiteto teikiamų viešųjų paslaugų kokybę.

2. Gerinti biomedicininių tyrimų etinę priežiūrą Lietuvoje tobulinant su biomedicininių tyrimų etikos reikalavimais susijusius teisės aktus ir didinant bendradarbiavimą tarp institucijų nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

3. Didinti specialistų, institucijų ir visuomenės informuotumą bioetikos klausimais.
 
PAGRINDINIAI METŲ VEIKLOS UŽDAVINIAI (UŽDUOTYS)
 
1. Atsižvelgiant į 2011 m. atlikto vartotojų pasitenkinimo Lietuvos bioetikos komiteto teikiamomis paslaugomis tyrimo rezultatus gerinti Lietuvos bioetikos komiteto internetinės svetainės struktūrą, informacijos išdėstymą ir iki 2012 m. gruodžio mėn. įvertinti vartotojų nuomonę apie pasikeitusią interneto svetainės struktūrą ir informacijos pateikimo būdus.

2. Perkelti į nacionalinius teisės aktus Europos Sąjungos ir Europos Tarybos rekomendacijas biomedicininių tyrimų klausimais, aiškiau, taip optimizuojant Lietuvos bioetikos komiteto funkcijas ir mažinant administracinę naštą ūkio subjektams.

3. Parengti ir pristatyti visuomenei tiriamiesiems skirtą informacinį leidinį apie biomedicininius tyrimus.

     Paskutinis atnaujinimas: 2012-02-28 14:11:14
 
Adresas:Algirdo g. 31, LT-03219, Vilnius

Tel. (8 5) 212 45 65, faks. (8 5) 260 86 40
El. paštas: lbek@bioetika.sam.lt

Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys apie Lietuvos bioetikos komitetą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 188710595

Į viršų 

  © Lietuvos bioetikos komitetas.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web.